O MNIE

CZEŚĆ!

Cieszę się, że tu trafiliście 😊 Zacznę od tego, że kocham robienie zdjęć! I mam na imię Marcin… 😉 Już w wieku kilku lat rozpocząłem swoją przygodę z aparatem, początkowo uchwytując obiektywem niemalże wszystko 😊 Z czasem nauczyłem się dostrzegać piękno otaczającej nas rzeczywistości, uśmiech dziecka, promień światła, letni deszcz zabarwiony kolorami tęczy czy też dyskretne spojrzenie… Fotografowanie jest moją największą pasją, dającą mi prawdziwą radość, dlatego 4 lata temu zdecydowałem się, aby w pełni profesjonalnie podjąć się tego zadania i zacząć dzielić tę radość z innymi ludźmi.  

Źródłem moich inspiracji i wspaniałych, uchwyconych obiektywem wspomnień, są liczne podróże, które cenię niemalże na równi z fotografowaniem. To dzięki nim mój warsztat staje się coraz bogatszy. Miałem przyjemność uchwycić aparatem wiele wspaniałych chwil młodych par, ale także różnych imprez, zarówno tych rodzinnych, jak i  tych znacznie większych. Fotografując, zawsze staram się uchwycić esencję i piękno chwili, po to, aby pozostała z nami na zawsze. Będzie mi bardzo miło jeśli pozwolicie mi uchwycić wasze chwile moim obiektywem.


Dziękuję, że poświęciliście chwilę swojego czasu na mojej stronie, lecz będzie mi jeszcze milej gdy będę mógł opowiedzieć wam moją historię osobiście 😊

Jeżeli zastanawiacie się nad współpracą, spotkajmy się! Będziemy mogli się poznać i porozmawiać o naszej wspólnej przyszłości…

 


OPINIE

 

Dziękujemy, że towarzyszyłeś nam podczas najważniejszego dnia w naszym życiu! Dziękujemy za mnóstwo pięknych, radosnych, czasem zaskakujących ujęć, które oddały klimat naszego wesela. Dzięki Tobie mogliśmy zobaczyć ten dzień zza kulis 🙂 Wszystkim tym, którzy nadal poszukują fotografa polecamy Marcina – jego profesjonalna postawa w połączeniu z talentem daje naprawdę dobre efekty 🙂

Zuzanna i Filip

 

 

 

 

Dziękujemy za piękne zdjęcia, które będą pamiątką na lata! Marcin uwiecznił nasz ślub, obiad rodzinny i wesele w plenerze. Był niezauważalny, a jednak był wszędzie! Zdjęcia ogląda się z ogromną radością i łzami wzruszenia! Profesjonalne podejście i rady, które na każdym kroku otrzymywaliśmy były bezcenne. Dziękujemy i gorąco polecamy!

Natalia i Kuba

 

 

 

 

 

Gorąco polecamy  fotografa Marcina Balińskiego! Pełen profesjonalizm, punktualność, szybki i łatwy kontakt. Dodatkowo skromność i wysoka kultura osobista.  Oczywiście najważniejsza sprawa- fotografie: rewelacja. Przed wyborem Pana Marcina obejrzeliśmy jego portfolio i byliśmy zachwyceni, bo właśnie kogoś z taką wrażliwością i umiejętnościami szukaliśmy. Nie zawiedliśmy się i jesteśmy teraz w posiadaniu  cudownych zdjęć z naszego ślubu.

Aneta i Cengizhan

 

 

 

 

 

Dziękujemy za uwiecznienie najpiękniejszego dnia w naszym życiu. Jesteście niesamowici <3. Wasze wsparcie, rady i profesjonalne podejście sprawiły, że o nic nie musieliśmy się martwić. Robicie piękne zdjęcia, które pozostaną z nami jako niesamowita pamiątka. Dziękujemy !

Werka i Michał

 

 

 

 

 

 

Dziękujemy za pamiątkę w postaci zdjęć uwieczniających  ten szczególny dla nas dzień. Marcina możemy polecić każdej parze, która spodziewa się w pełni profesjonalnego podejścia, przyjacielskiego nastawienia i znakomitego efektu. Pozdrawiamy

Anna i Mariusz.

 

 

 

 

 

Poznaliśmy Marcina dzięki wspólnym znajomym. Już przy pierwszym spotkaniu okazał się bardzo rzeczowym, dobrze przygotowanym i sympatycznym fotografem. Podczas ceremonii w kościele oraz na weselu jego profesjonalizm potwierdził się w tym, że był niezauważalny. Wykonywał fotografie niezwykle dyskretnie i z wyczuciem. Co więcej, zachwycił nas krótki czas edytowania przez Marcina zdjęć. Wielokrotnie słyszy się od par młodych o długim oczekiwaniu na opracowane fotografie – my czekaliśmy niecały tydzień! Zdecydowanie polecamy Marcina, ponieważ praca z nim, spotkania i rozmowy to czysta przyjemność!

Magda i Krzysztof

 

 

 

 

 

Myśląc o naszym ślubie co do fotografa byliśmy w 100% pewni, że chcemy właśnie Marcina. To był bardzo dobry wybór! Jest świetnym i profesjonalnym fotografem. Zdjęcia, które otrzymaliśmy są przepiękne, zarówno reportaż jak i sesja w plenerze 😀. Współpraca z Marcinem była czystą przyjemnością:)DZIĘKUJEMY!!!

Iwona i Marcin

 

 

 

 

 

 

Marcin był wszędzie tam gdzie podczas wesela działo się coś ważnego. My czuliśmy się bardzo swobodnie, a rodzina doceniła profesjonalizm fotografa, olbrzymie wyczucie i umiejętność zachowania się adekwatnie do sytuacji. Moment kiedy pierwszy raz przeglądaliśmy wspólnie relacje z tego wyjątkowego dnia oczami naszego fotografa był pełen zaskoczeń, radości i wzruszeń. Nasze własne wspomnienia bogatsze są o wiele pięknych obrazów do których bardzo chętnie wracamy!

Maria i Adam