O MNIE

CZEŚĆ!

 

Cieszę się, że tu trafiliście 😊 Zacznę od tego, że mam na imię Marcin i kocham robienie zdjęć! Już jako kilkulatek rozpocząłem swoją przygodę z aparatem, początkowo „obstrykując” cyfrówką niemalże wszystko 😊 Z czasem nauczyłem się dostrzegać więcej i bardziej…  promień światła, letni deszcz, uśmiech dziecka czy też dyskretne spojrzenie… Cyfrówkę zamieniłem na lustrzankę oraz aparat analogowy po dziadku. Fotografowanie stało się moją największą pasją, dającą mi prawdziwą radość. 4 lata temu zdecydowałem się, by zacząć dzielić tę radość z innymi, a pasję przemienić w pracę. Mam szczęście towarzyszyć Wam w najpiękniejszych chwilach pełnych emocji i wzruszeń. Wy je przeżywacie, a ja staram się zatrzymać na fotografii ich piękno, urok i… Was, emanujących miłością. Wszystko po to, by podarować Wam te chwile na zawsze. 🙂 

 

Poza fotografią uwielbiam podróże (szczególnie te dalekie i autostopowe), grilla z przyjaciółmi przy dobrym piwku i moją piękną żonę. Julia często towarzyszy mi na ślubach i plenerach jako asysta lub drugi fotograf. I to ona poddaje moje zdjęcia ostatecznej kontroli jakości swym kobiecym i jakże wymagającym okiem. 😉

 

fot: Dorota Grzeszczak

 

Będzie mi bardzo miło, jeśli pozwolicie mi uchwycić Wasze chwile moim obiektywem. Jeśli właśnie tego chcecie, dajcie znać! Spotkajmy się, poznajmy się lepiej i opowiedzcie mi o sobie i swoich marzeniach.

Do zobaczenia!

 


OPINIE

 

Wybór usługodawców na nasze wesele był dla nas niesamowicie trudnym zadaniem. Jeden taki dzień w życiu. Nie do powtórzenia. Chęć uwiecznienia go choćby na nieruchomych obrazkach, na zdjęciach, jest wręcz obowiązkowy – możliwość powrotu do tych emocji i wspomnienie pięknych chwil jest warte wszystkiego. Jak więc dokonać odpowiedniego wyboru, kiedy na rynku usług fotografii ślubnej jest tyle ofert?
Marcin Baliński okazał się fotografem kompletnym. Mimo młodego wieku posiadał spore portfolio i doświadczenie co ostatecznie dało nam pewność obcowania z profesjonalistą. Marcin pomagał nam na każdym etapie przygotowań i samej uroczystości. Potrafił uspokoić nas słowem wsparcia i celną uwagą. Ostateczny efekt był świetny! Pięknie uwiecznione, najważniejsze momenty, samodzielne decydowanie o tym gdzie być i jak wszystko uchwycić – zaufanie zaowocowało pięknymi wspomnieniami.
Z czystym sercem mogę polecić Marcina jako chłopaka, który zna się na swoim fachu, a do tego jest rzetelny, uczciwy i pracowity, co w sumie spowodowało, że współpraca z nim była wielką przyjemnością.
Dzięki Marcin! Będziemy do Ciebie wracać!
Martyna i Krzysztof

 

Od początku współpraca z Marcinem była dla nas niezwykle miła. Choć znamy się już wiele lat Marcin potraktował nas niezwykle profesjonalnie i kompleksowo. Ma świetnie przygotowaną ofertę i potrafi zadać pytania, o których samemu by się zupełnie nie pomyślało, a które okazały się niezwykle celne. Podczas ceremonii i przyjęcia Marcin wykonywał zdjęcia pozostając niezauważonym dla nas i naszych gości. Zachował pełen szacunek do przebiegu liturgii. Niemal każdy z naszych bliskich może poszczycić się świetnym zdjęciem portretowym. Choć nie zdecydowaliśmy się na osobną sesję ślubną to zdjęcia z tego jednego dnia są wykonane jak z najlepiej zaplanowanej akcji. Doskonały reportaż! Świetnie było spędzić ten dzień z Tobą!
Zosia i Bartek

 
 
 

 

Dziękujemy, że towarzyszyłeś nam podczas najważniejszego dnia w naszym życiu! Dziękujemy za mnóstwo pięknych, radosnych, czasem zaskakujących ujęć, które oddały klimat naszego wesela. Dzięki Tobie mogliśmy zobaczyć ten dzień zza kulis 🙂 Wszystkim tym, którzy nadal poszukują fotografa polecamy Marcina – jego profesjonalna postawa w połączeniu z talentem daje naprawdę dobre efekty 🙂

Zuzanna i Filip

 

 

 

 

Dziękujemy za piękne zdjęcia, które będą pamiątką na lata! Marcin uwiecznił nasz ślub, obiad rodzinny i wesele w plenerze. Był niezauważalny, a jednak był wszędzie! Zdjęcia ogląda się z ogromną radością i łzami wzruszenia! Profesjonalne podejście i rady, które na każdym kroku otrzymywaliśmy były bezcenne. Dziękujemy i gorąco polecamy!

Natalia i Kuba

 

 

 

 

 

Gorąco polecamy  fotografa Marcina Balińskiego! Pełen profesjonalizm, punktualność, szybki i łatwy kontakt. Dodatkowo skromność i wysoka kultura osobista.  Oczywiście najważniejsza sprawa- fotografie: rewelacja. Przed wyborem Pana Marcina obejrzeliśmy jego portfolio i byliśmy zachwyceni, bo właśnie kogoś z taką wrażliwością i umiejętnościami szukaliśmy. Nie zawiedliśmy się i jesteśmy teraz w posiadaniu  cudownych zdjęć z naszego ślubu.

Aneta i Cengizhan

 

 

 

 

 

Dziękujemy za uwiecznienie najpiękniejszego dnia w naszym życiu. Jesteście niesamowici <3. Wasze wsparcie, rady i profesjonalne podejście sprawiły, że o nic nie musieliśmy się martwić. Robicie piękne zdjęcia, które pozostaną z nami jako niesamowita pamiątka. Dziękujemy !

Werka i Michał

 

 

 

 

 

 

Dziękujemy za pamiątkę w postaci zdjęć uwieczniających  ten szczególny dla nas dzień. Marcina możemy polecić każdej parze, która spodziewa się w pełni profesjonalnego podejścia, przyjacielskiego nastawienia i znakomitego efektu. Pozdrawiamy

Anna i Mariusz.

 

 

 

 

 

Poznaliśmy Marcina dzięki wspólnym znajomym. Już przy pierwszym spotkaniu okazał się bardzo rzeczowym, dobrze przygotowanym i sympatycznym fotografem. Podczas ceremonii w kościele oraz na weselu jego profesjonalizm potwierdził się w tym, że był niezauważalny. Wykonywał fotografie niezwykle dyskretnie i z wyczuciem. Co więcej, zachwycił nas krótki czas edytowania przez Marcina zdjęć. Wielokrotnie słyszy się od par młodych o długim oczekiwaniu na opracowane fotografie – my czekaliśmy niecały tydzień! Zdecydowanie polecamy Marcina, ponieważ praca z nim, spotkania i rozmowy to czysta przyjemność!

Magda i Krzysztof

 

 

 

 

 

Myśląc o naszym ślubie co do fotografa byliśmy w 100% pewni, że chcemy właśnie Marcina. To był bardzo dobry wybór! Jest świetnym i profesjonalnym fotografem. Zdjęcia, które otrzymaliśmy są przepiękne, zarówno reportaż jak i sesja w plenerze 😀. Współpraca z Marcinem była czystą przyjemnością:)DZIĘKUJEMY!!!

Iwona i Marcin

 

 

 

 

 

 

Marcin był wszędzie tam gdzie podczas wesela działo się coś ważnego. My czuliśmy się bardzo swobodnie, a rodzina doceniła profesjonalizm fotografa, olbrzymie wyczucie i umiejętność zachowania się adekwatnie do sytuacji. Moment kiedy pierwszy raz przeglądaliśmy wspólnie relacje z tego wyjątkowego dnia oczami naszego fotografa był pełen zaskoczeń, radości i wzruszeń. Nasze własne wspomnienia bogatsze są o wiele pięknych obrazów do których bardzo chętnie wracamy!

Maria i Adam