kontakt

Marcin Baliński

kontakt@balinski.pl

 


WSPÓŁPRACUJEMY Z:

 

miniaturka

 

Jesteśmy pracownią, która działa przy tworzeniu przyjęć i ślubów. Zajmujemy się zarówno projektowaniem, własnoręcznym wykonywaniem zaproszeń oraz wszelkich dodatków, jak i florystyką czy dekorowaniem miejsca ślubu, wesela lub innej uroczystości.

Pomożemy w organizacji, podpowiemy jakie dekoracje wybrać i urzeczywistnimy marzenia.

Śluby to nasza specjalność!

 


Andrzej Zujewicz

Zajmuję się oprawą muzyczną wesel, czyli jestem DJem. Moje sety to nie tylko kolejne odtwarzane po sobie utwory. Bawię się razem z Państwem i staram się utrzymać kontakt z uczestnikami imprezy. Gdy tylko to możliwe skracam dystans. Jestem otwarty na Państwa nietypowe pomysły, stawiam na kreatywność, lubię nowe wyzwania.

Oprócz znanych, uwielbianych i ponadczasowych hitów, kiedy tylko mogę przemycam do setlisty nietuzinkowe, muzyczne perełki. Staram się być gatunkowo wszechstronny a w głębi duszy jestem muzycznym patriotą!

 

 

 


 

Ważne wydarzenia są niezwykłe same w sobie. Dlatego w ich rejestrowaniu potrzebna jest uważność, aby stworzony materiał pokazywał ja takimi, jakie były. Zapraszam do współpracy w tworzeniu filmów ślubnych, reportażowych, promocyjnych, reklamowych i fabularnych.

Jesteś zainteresowany? Napisz!