kontakt

Marcin Baliński

kontakt@balinski.pl

tel: 664-820-379

   


  WSPÓŁPRACUJĘ Z:

   

  miniaturka

   

  Jesteśmy pracownią, która działa przy tworzeniu przyjęć i ślubów. Zajmujemy się zarówno projektowaniem, własnoręcznym wykonywaniem zaproszeń oraz wszelkich dodatków, jak i florystyką czy dekorowaniem miejsca ślubu, wesela lub innej uroczystości.

  Pomożemy w organizacji, podpowiemy jakie dekoracje wybrać i urzeczywistnimy marzenia.

  Śluby to nasza specjalność!

   


  Andrzej Zujewicz

  Zajmuję się oprawą muzyczną wesel, czyli jestem DJem. Moje sety to nie tylko kolejne odtwarzane po sobie utwory. Bawię się razem z Państwem i staram się utrzymać kontakt z uczestnikami imprezy. Gdy tylko to możliwe skracam dystans. Jestem otwarty na Państwa nietypowe pomysły, stawiam na kreatywność, lubię nowe wyzwania.

  Oprócz znanych, uwielbianych i ponadczasowych hitów, kiedy tylko mogę przemycam do setlisty nietuzinkowe, muzyczne perełki. Staram się być gatunkowo wszechstronny a w głębi duszy jestem muzycznym patriotą!

   

   

   


   

  Ważne wydarzenia są niezwykłe same w sobie. Dlatego w ich rejestrowaniu potrzebna jest uważność, aby stworzony materiał pokazywał ja takimi, jakie były. Zapraszam do współpracy w tworzeniu filmów ślubnych, reportażowych, promocyjnych, reklamowych i fabularnych.

  Jesteś zainteresowany? Napisz!